kejaCV.pl
bitdefender


W DRODZE NA SZCZYT
autor: Magdalena Firgon 2013-07-01kariera zawodowa

Wspaniała praca z nieba nie spada. Jak wspiąć się na wyżyny kariery zawodowej? Poznaj 20 barier na drodze do sukcesu. Zmień, wyeliminuj lub zneutralizuj złe nawyki i osiągnij swój cel.

GDY ZMIENIASZ ZAWÓD
autor: Magdalena Firgon 2013-03-19kariera zawodowa

Nigdy nie jest za późno na zmiany. Zasada znajdź to, co kochasz robić, rób to i bądź w tym najlepszy odnosi się zarówno do początkowego wyboru, jak i podążania ścieżką kariery zawodowej, która powinna być - jak każda istotna sprawa w życiu, ZAPLANOWANA. Dowiedz się co zrobić, aby proces zamierzonej zmiany zawodu przebiegł sprawnie i był jak najbardziej efektywny.

MŁODSZY SZEF
autor: Magdalena Firgon 2012-11-27kariera zawodowa

Współczesne otoczenie biznesowe charakteryzuje ogromna dynamika zmian. Reprezentanci młodego pokolenia dużo szybciej dostosowują się do nowych realiów środowiska pracy, w których już nie wysługa lat, a kompetencje i zaangażowanie w wykonywaną pracę są cenione dużo wyżej. Spragnieni sukcesów zawodowych, zdeterminowani i zmotywowani młodzi ludzie coraz częściej wypierają ze stanowisk kierowniczych starszych pracowników - jak współpracować z młodszym szefem?

KARIERA W KORPORACJI
autor: Magdalena Firgon 2012-11-06kariera zawodowa

Mierny, bierny, ale wierny idealny pracownik dużego międzynarodowego koncernu musi być przede wszystkim lojalny. Kreatywność, inteligencja czy umiejętność samodzielnego działania nie wpisują się w wybraną i konsekwentnie realizowaną przez korporacje strategię doboru personelu. Jak wyglądają realia pracy w tego typu przedsiębiorstwach?

bitdefender