kejaCV.pl
bitdefender


NA POCZĄTEK - DOBRE WEJŚCIE
autor: Magdalena Firgon 2013-09-09rozmowy kwalifikacyjne

Dobre wejście - czyli jak zrobić pozytywne pierwsze wrażenie? Wszystko się liczy... spotkanie rekrutacyjne zaczyna się jeszcze zanim przywitasz się z osoba rekrutującą. Rozpocznij właściwe swój start !

ROZMOWA KWALIFIKACYJNA - TO NIE CZAS NA BŁĘDY !
autor: Magdalena Firgon 2013-04-03rozmowy kwalifikacyjne

Nie wystarczy robić coś najlepiej, trzeba wiedzieć co robić, a potem robić to najlepiej. Zanim rozpoczniesz przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej, zobacz z jakimi błędami kandydatów spotykają się osoby zajmujące się zatrudnieniem, poznanie i wykorzystanie tej wiedzy w praktyce zaprowadzi Cię prostą drogą do sukcesu.

PYTANIA O PLANY NA PRZYSZŁOŚĆ
autor: Magdalena Firgon 2013-02-09rozmowy kwalifikacyjne

Co chce Pan(i) robić za 5/10/15 lat? jaki jest Pana(i) cel zawodowy na najbliższe 2-3 lata? na większości rozmów kwalifikacyjnych poruszane są standardowe kwestie dotyczące długo i krótkoterminowych celów zawodowych kandydata. Zwiększ swoje szanse na rynku pracy i przygotuj się do spotkania rekrutacyjnego - sprawdź w jaki sposób możesz poradzić sobie z pytaniami o plany na przyszłość.

PYTANIA DO PRACODAWCY
autor: Magdalena Firgon 2012-12-11rozmowy kwalifikacyjne

Etap rozmowy kwalifikacyjnej przeznaczony na zadawanie pytań do potencjalnego pracodawcy pozwala kandydatowi pozyskać szczegółowe informacje o firmie, a także wykazać zainteresowanie ofertą i pracą w danej organizacji. Przygotuj się starannie do spotkania nie tylko pod kątem pytań, na które będziesz odpowiadać - ale i tych, które sam sformułujesz.

bitdefender