kejaCV.pl
bitdefender


PIERWSZA PRACA
autor: Magdalena Firgon 2013-06-03poszukiwanie pracy

Kim chcesz być? Znajdź zawód odpowiedni dla swojej osobowości. Wybrana i wykonywana profesja w decydujący sposób kształtuje bieg życia - lepiej wykonywać właściwą pracę, niż pracę wykonywać właściwie. Jak szukać, żeby dobrze trafić? Zapoznaj się z typowymi błędami absolwentów i dowiedz się w jaki sposób zdobyć pierwsze doświadczenia zawodowe.

JAK NIE SZUKAĆ PRACY
autor: Magdalena Firgon 2013-02-25poszukiwanie pracy

Nie ma jednego, doskonałego sposobu na efektywne poszukiwanie pracy – istnieją jednak pewne zasady, które ułatwiają uporządkowanie całego procesu oraz wpływają na skuteczność podejmowanych działań. Jeżeli od kilku miesięcy bezskutecznie szukasz pracy i masz wrażenie, że utknąłeś w martwym punkcie – zasad tych prawdopodobnie nie stosujesz... Zanim wyruszysz na podbój rynku pracy – dowiedz się w jaki sposób nie szukać zatrudnienia.

OFERTA PRACY - DEKODER
autor: Magdalena Firgon 2013-01-23poszukiwanie pracy

Jakie informacje ukryte są między wierszami ofert pracy? - umiejętność wnikliwego czytania i właściwej interpretacji treści ogłoszeń rekrutacyjnych uchroni Cię przed niepotrzebnym stresem i poczuciem straty czasu na uczestnictwo w procesie rekrutacji do pracy niezgodnej z posiadanymi preferencjami zawodowymi.

PREFERENCJE ZAWODOWE
autor: Magdalena Firgon 2012-12-27poszukiwanie pracy

„Rób to co lubisz. Kiedy zaczniesz robić to, co naprawdę lubisz już nigdy nie będziesz musiał przepracować ani jednego dnia” - Brian Tracy. Podstawą trafnego wyboru zawodu czy odpowiedniego miejsca pracy jest samopoznanie – dokonaj obiektywnej diagnozy posiadanych preferencji oraz predyspozycji i zwiększ swoje szanse na osiągnięcie sukcesu zawodowego.

ZAINWESTUJ W SIEBIE
autor: Magdalena Firgon 2012-10-24poszukiwanie pracy

Nie masz pracy. Najpierw myślałeś, że to jedynie sytuacja przejściowa jednak czas mija i nic się nie zmienia. Okres przerwy w zatrudnieniu negatywnie wpływa na poczucie własnej wartości, rozleniwia oraz zniechęca do podejmowania jakichkolwiek działań i ogólnej aktywności życiowej. Nie pozwól na to weź się w garść i zacznij inwestować w siebie i w swój wizerunek!

bitdefender